flysolutions.dkTILBUD
WMF Lono 8 people
Se flere billeder
WMF

WMF Lono 8 people

1.198,00 kr
Annonce Køb her
Fri fragt fra kr. 500Fri fragt fra kr. 500
14 dages fortrydelsesret14 dages fortrydelsesret

Beskrivelse

WMF WMF Lono 8 people. Kategori: Andre koekkenapparater. Pris: 1198.00 kr. Raclette, 1,5 kW, mat Cromargan® rustfrit stål* i høj kvalitet. Raclette, 1500 watt, variabel temperaturindstilling, LED-belysning, non-stick belægning, inkluderer 8 stegepander (8,3 x 10 cm) og 8 plastpander. Farve: mat Cromargan® rustfrit stål* i høj kv Køb hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder WMF Lono 8 people.

Hvad koster WMF Lono 8 people?

WMF Lono 8 people koster 1.198,00 kr.

Hvilket mærke står bag WMF Lono 8 people?

WMF Lono 8 people er fra mærket WMF.

Hvad er EAN / Produktid for WMF Lono 8 people?

EAN / Produktid for WMF Lono 8 people er 2491214.

Hvilken kategori tilhører WMF Lono 8 people?

WMF Lono 8 people findes i kategorien Andre koekkenapparater.

Hvor kan jeg købe WMF Lono 8 people?

Du kan købe WMF Lono 8 people hos Proshop.dk.

Du er måske interesseret i