flysolutions.dkTILBUD
GEFU Skærebræt, LAVOS
Se flere billeder
GEFU

GEFU Skærebræt, LAVOS

267,00 kr
Annonce Køb her
Fri fragt fra kr. 500Fri fragt fra kr. 500
14 dages fortrydelsesret14 dages fortrydelsesret

Beskrivelse

GEFU GEFU Skærebræt, LAVOS. Kategori: Koekkenmaskine Tilbehoer. Pris: 267.00 kr. Skærebræt med skridsikre gummifødder og et sammenklappeligt design, der gør det nemt at overføre hakkede ingredienser til en gryde eller pande.GEFU LAVOS Cutting Board står stabilt under forberedelsen takket være smarte gummifødder på undersiden og kan de Køb hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder GEFU Skærebræt, LAVOS.

Hvad koster GEFU Skærebræt, LAVOS?

GEFU Skærebræt, LAVOS koster 267,00 kr.

Hvilket mærke står bag GEFU Skærebræt, LAVOS?

GEFU Skærebræt, LAVOS er fra mærket GEFU.

Hvad er EAN / Produktid for GEFU Skærebræt, LAVOS?

EAN / Produktid for GEFU Skærebræt, LAVOS er 3035383.

Hvilken kategori tilhører GEFU Skærebræt, LAVOS?

GEFU Skærebræt, LAVOS findes i kategorien Koekkenmaskine Tilbehoer.

Hvor kan jeg købe GEFU Skærebræt, LAVOS?

Du kan købe GEFU Skærebræt, LAVOS hos Proshop.dk.

Du er måske interesseret i